NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Nemám konkrétní problém, jen mám pocit, že mi život protéká mezi prsty. Pomůže mi Tarot?

Tarot Vám může pomoci najít Vaše životní zaměření, se kterým jste se narodili a na které jste pravděpodobně v průběhu života pozapomněli. Pomůže Vám ukázat silné stránky a s jeho pomocí můžete zjistit, v čem najdete svůj smysl a radost.

Nemůžeme s partnerem otěhotnět. Podaří se nám to?

Tady karty dokáží odpovědět na 90% a navíc ukáží, zda to půjde přirozenou cestou nebo je vhodné požádat o pomoc lékaře. Kromě toho často karty ukáží pohlaví dítěte a jeho základní energie:) 

Jsem po rozchodu, bolí mě srdíčko. Najdu někdy šťastný vztah?

Po rozchodu je vždycky člověku smutno a komu není, ten nemiloval. Každý vztah je potřeba správně ukončit a věřte mi, že tou bolestí se hloubí základy pro opravdu šťastný vztah. Existují způsoby, jak bolest zmírnit. Karty ukáží, zda na vás šťastný vztah čeká. Ale čas není v moci karet urychlit.

Opakovaně se mi děje, že mě partner/ka náhle opustí. Co je špatně?

Tady karty ukáží přesně, zda jde o karmu nebo - což je mnohem častější, vzorec chování získaný v průběhu života. Často je to také jen obrana proti "povinnosti" mít tradiční vztah a každý protějšek, resp. jeho odchod, je jen další důkaz, že tato cesta není správná.

Do našeho vztahu vstoupila další osoba... Co bude dál?

Kdo jiný než karty mohou odpovědět? 

Mám pocit, že mě někdo proklel. Je to možné? Dá se s tím něco dělat?

Ano, je to možné. Prokletí je v našem životě častější, než se může v rozumném chápání světa jevit. Málokdy je prokletí způsobené zkušenou osobou, obvykle jde o někoho z rodiny, kdo má vhodnou energii a v záchvatu vzteku, závisti nebo chtivosti prokletí provede napůl nevědomě bez znalosti důsledků. Pokud je takový člověk naživu, lze prokletí snadno odstranit. Horší situace nastává, pokud jde o osobu zemřelou. V případě vědomého prokletí zkušenou osobou je práce opravdu náročná, ale i to lze.

V práci se cítím pod neúměrným tlakem, myslím, že jde o šikanu. Jak se mám bránit?

Karty ukáží, jaké energie jdou od osoby, která šikanuje a podle toho poznáme, jde-li o vědomou šikanu, nebo o vadu charakteru dotyčné osoby a podle toho najdeme řešení. Obvykle během dvou - tří sezení tenhle problém dokážeme dlouhodobě vyřešit.

V práci mi to nebaví, mám ji změnit?

Karty dokáží spolehlivě ukázat, kdy je vhodná doba na změnu práce a jestli to bude výhodné. Případně ukáží, co se dá změnit, aby se vztah k současné práci dočasně upravil.

Mám strach jít do dalšího vztahu, co s tím?

Najít příčiny strachu je naprosto zásadní. Možností je několik. Od hledání příčin v kartách, nebo zasutých v podvědomí, přes čištění energií až po řízenou vizualizaci ideálního partnera. Někdy je dobré možnosti kombinovat.

Čeká mě cesta do zahraničí. Proběhne vše v pořádku?

Zde je nejlepší se na karty spolehnout

Čeká mě důležitá schůzka, obchod. Jak dopadne, jak se mám zařídit, aby vše dopadlo pro mě příznivě?

Nejprve pomocí karet zjistíme, jak se situace bude vyvíjet. Pokud se objeví nějaké nesrovnalosti, nejistoty nebo dokonce záporný výsledek, tak se pokusíme (pokud jde o obchodní záležitosti, tak to lze) změnit energii, aby výsledek byl pro nás příznivý. Způsoby jsou různé podle situace.

Čeká mě svatba?

Karty takové otázky milují a rády na ně odpovídají. Jen ten čas nebývá jistý, protože karty ukazují děj, ale nejsou kalendář:)

Potká mě někdy štěstí? Co pro to mám udělat?

To je zásadní otázka. Štěstí je často nastavení mysli a každý ho vnímá jinak v různých situacích. Co jednoho udělá šťastným, je pro druhého otrava. Ale co udělat pro pocit štěstí, s tím pomoci umím. 

Jak to bude s mými financemi do budoucna?

Dobrý finanční poradce by jistě dobře poradil, ale karty to dokáží aspoň rámcově také. Navíc umí ukázat, kde je případná "černá díra" našich peněz.

Vyhraji hodně peněz? A kdy?

Otázka na výhru je častá. Málokdy karty ukáží výhru, protože málokdy někdo vyhraje. ALE - ukáží nejlepší období pro výhru, takže máte-li nějakou šanci vyhrát, v takovém období je to mnohem pravděpodobnější.

Potkám někdy osudovou lásku?

Pokud na vás osudová láska čeká, karty ji jistojistě ukáží.

Je něco, na co karty neodpoví?

Ano, i to se děje. Někdy karty nemluví, protože nemáme znát svůj osud, abychom ho neohýbali. Někdy je záměr tázajícího jiný, než říká a karty to nemilosrdně ukáží. Někdy karty mluví o něčem úplně jiném a v takovém případě je jasné, že je nutné změnit priority a soustředit se na příběh karet. Takový příběh je obvykle nesmírně důležitý, takže má přednost přede všemi ostatními. 

                           Může se jít na výklad jen tak  "pro zábavu"?

Někdy mi klienti říkají, že je "cosi" nutilo jít na výklad a až při výkladu zjistili, že se musí připravit na něco významného a karty si je "přivolaly".