JAK VYPADÁ VÝKLAD

Výklad začíná seznámením se. 

Důvěra a diskrétnost je na prvním místě u každého výkladu. Je jen na vás, co mi o sobě řeknete. Nikdy nehledám v kartách jiné skutečnosti, než na které si přejete výklad.  Jestli chcete zachovat úplnou anonymitu, můžete využít možnost výkladu po telelefonu. 

Pokud výklad probíhá osobně, začneme mícháním karet, aby se Vaše energie do nich přenesla. Pokud jsme v kontaktu telefonickém (Skypovém a pod.), míchám za vás a vy na mě mluvíte, aby se karty na Vás co nejlépe navázaly.

Jste-li na výkladu u mě poprvé, mohu udělat celkový výklad na současnou situaci, v jakém období se nacházíte, v čem máte silné stránky, na co si dát pozor. Tím naladíme karty i sebe na výklad.

Poté už se soustředíme na situaci, která je pro vás důležitá. Řeknete mi, čeho se výklad bude týkat a začneme pokládat otázky. 

Správné otázky jsou velmi důležité. Velmi často dostávají karty otázky typu: "Co si o mě myslí..." a pak se v kartách objeví, že si o ní myslí, že je inteligentní, vtipná a temperamentí. Přitom šlo o to, zda dotyčného zajímá jako žena:) Takže položíme otázku a začne samotný výklad.


Příklad výkladu

Příjemná paní kolem 40ti let, nervózní, mluví rychle:

Dobrý den, jsem ve složité situaci, se kterou si nevím rady. Můj manžel se poslední dobou chová divně, bývá dlouho v práci, hodně o sebe pečuje a schovává mobil. Tak jsem se mu do něho podívala a píše si s ženskou, která mu dokonce posílá svoje fotky. Udeřila jsem na něj a on tvrdí, že je to jen kamarádka. Prý spolu něco měli, ale jen proto, že byl zvědavý. Já to chápu, jsme spolu dlouho, ale nedokáži na to přestat myslet. Oni spolu navíc pracují.

Potřebuji vědět, jestli spolu ještě něco mají, jestli ji miluje, jestli miluje mě a proč to udělal.

Tyto otázky jsou dobré, takže mohu začít vykládat. Paní u toho pláče, ale to je dobré znamení, protože se cítí uvolněně.


V kartách vidím silnou sexualitu, která stále přetrvává, ale také vidím, že pro projevení této sexuality nejsou příliš vhodné podmínky (čas ani místo). Paní je také zadaná, má doma děti, takže situace je pro oba zúčastněné složitá a budoucímu vztahu příliš nepřeje. Odpověď na první otázku je, že se spolu stýkají v práci, ale minimálně mimo práci. Sex nyní nevidím, ale vyloučit se v blízké budoucnosti nedá.

Otázka na lásku je složitá, protože karty ukazují nadšení z nově objevené přitažlivosti, zvýšení vlastní hodnoty u muže, což mu způsobuje velké potěšení, sexuální napětí, což mu v současné době ubírá schopnost logicky myslet. Ale po vyhodnocení karet můžu říci, že to není láska, ale silná přitažlivost.

Na dotaz na lásku k manželce karty ukazují příjemnost, zvyk, radost z hezké rodiny, pýchu na děti. Je to ale v současnosti trochu v mlze, protože je to překryté silnou novou situací. Nicméně základ je velmi dobrý a o lásce se mluvit dá.

Na poslední otázku, proč to udělal, karty ukazují, že manžel se cítil unavený (ukázalo se, že toho má v práci opravdu hodně), doma nedoceněný (i manželka byla v práci hodně vytížená a také děti procházejí pubertou), sexualita měla nízkou frekvenci,v rodině se řeší spíš provozní věci a už dost dlouho převládá stereotyp. Takže nová kolegyně v práci a její nezatíženost manželovou rodinnou situací snadno manžela okouzlila.

Paní souhlasí se vším, co karty ukazují a ptá se, co bude dál.

Podle karet je situace riziková v příštím půl roce. Manželství zůstává zachované a pokračuje, kolegyně odejde do jiného zaměstnání. 

Tady výklad končí.

Obvykle ale přichází další otázky typu:


  • Jak se k tomu mám postavit?
  • Nedokážu mu odpustit!
  • Mám mu to říci, nebo se tvářit, že to nevím?
  • Musí mi to nějak vysvětlit!
  • Co mám dělat?
  • Chci, aby mě znovu viděl jako přitažlivou ženu!


Tady sice karty mohou zčásti pomoci ukázat nejlepší postup, ale jen zčásti na základě zjištěné energie klientky a jejího muže. Pokud je klientka temperamentní, těžko se bude doma ovládat a tajit, že to ví. Naopak klientka klidná a spíše introvertní o žádné scény nestojí a chce klidné řešení.

Praktické rady už patří do oblasti práce s energiemi. Pokud klientka chce, dělám jí průvodkyni její situací a pomáhám co nejméně bolestivě a s co nejúspěšněji projít složitým životním obdobím.

Protože za sebou mám více než 15 let aktivní praxe, vím, že nejhorší je strach, který paralyzuje a zatemňuje pohled. Jenže já a mé karty naději najdou vždy. Neexistuje situace, která by neměla dobré řešení. Proto nejprve pracuji s energií a zbavuji klientku strachu.

V této konkrétní situaci mě klientka požádala o průvodcovství, takže jsme v první řadě probraly její postoj k manželovi. Ukázalo se, že ho sice miluje, ale nechce ho zpět v té podobě, ve které žili poslední roky. I ona cítila manželskou únavu a stereotyp. Než pochopila, že tahle situace je vlastně ohromná šance změnit společný život a dát mu zase radost, chvíli to trvalo. Pak už to šlo poměrně rychle. Nejprve jsem klientce začala ladit energie, aby nabrala sílu, protože byla situací psychicky vyčerpaná. Připravily jsme jí týdny změn,  dostala úkoly, rozvíjející její osobní kreativitu. A za pár týdnů manžel zbystřil, co se s jeho ženou děje, začal se celkem právem obávat, že by o ni mohl přijít.

Nevím, zda se rozešel s milenkou proto, že jeho žena začala být úžasná, nebo že to byl osud, ale vím, že původně dramatická situace byla startem do klientčiny proměny a spokojenosti jich obou.